Harald Thieme *
(Dresden 1913 geb.) "Blumenstillleben", signiert mit dem Pseudonym De Marco, Öl auf Leinwand, 40 x 30 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 12:12
- Dosažená cena: **
EUR 50,-
- Vyvolávací cena:
EUR 50,-
Harald Thieme *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 12:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |